انتخاب کفپوش مناسب در خرید کف کاذب

پرینت

انتخاب کفپوش مناسب یکی از دغدغه های همه افرادی است که قصد دارند یا جلوه جدیدی به خانه خود دهند، محیط کار خود را زیباتر کنند، و یا اینکه به دلیل نامناسب بودن موارد نصبی پیشین و با مطالعه دقیق در نهایت به انتخاب کف کاذب دست یافته اند.

کفپوش های امروزی گزینه های بی شماری را برای شما فراهم می کنند، که سوالات فراوانی در مورد بهترین کفپوش برای محل کار، زندگی، آشپزخانه و حمام ایجاد می کند. کفپوش برای بقیه فضای زندگی خانه شما واقعاً به انتخاب شخصی بستگی دارد. برخی افراد جنس های مختلفی از کفپوش را در محل زندگی خود دوست دارند، بعضی از آنها چوب، دیگران فرش، برخی شیشه و شاید هر سه.

هیچ چالشی در دکوراسیون منزل به اندازه جایگزینی کفهای فرسوده و قدیمی سخت و ناامیدکننده نیست. شما می توانید دیوارها را رنگ آمیزی کنید، لوازم جانبی اضافه کنید و حتی مبلمان را با مبلغی هزینه کردن جایگزین کنید، اما جایگزینی کف یک طبقه کامل یک کار بزرگتر و پرهزینه است.

انتخاب کفپوش مناسب برای یک اتاق خاص در خانه ممکن است یک تصمیم دلهره آور به نظر برسد. این فرایندی است که سلیقه شخصی شما را با تفکر دقیق درباره عملی بودن ترکیب می کند. به هر حال این سطحی است که شما ، خانواده و دوستانتان روی آن قدم می زنید، می ایستید و می نشینید، بچه های وسایل خود را روی آن می ریزند و بازی می کنند.

با این حال نمی توانید به طور تصادفی یکی از این کفپوش های ارزان را انتخاب کنید و انتظار داشته باشید که در هر مکانی که آن را نصب کنید کار کند. هر نوع کفپوش مزایا و معایبی دارد و نوعی از آن که ایده آل یک اتاق است می تواند برای اتاق دیگر انتخابی وحشتناک باشد. بنابراین قبل از شروع پروژه انتخاب کفپوش خود، ارزش دارد که کمی در مورد انواع کفپوش تحقیق کنید و از هزینه ها و مزایای آنها مطلع شوید. سپس می توانید گزینه ای متناسب با فضا و بودجه خود پیدا کنید.

انتخاب کفپوش مناسب

موارد نیازمند توجه برای انتخاب کفپوش مناسب

راهنمای ما به شما کمک می کند مزایای هرکدام از کفپوش هارا تشخیص دهید. بهتر است پیش از خرید هر نوع کفپوش به موارد پیشنهادی ما در ادامه ی متن توجه کنید:

  •  با دقت موقعیت کف جدید خود را در نظر بگیرید. زیرزمین ها به رطوبت زمین حساس هستند ، بنابراین انتخاب کفپوش شما ممکن است برای یک اتاق خواب در طبقه دوم یا سوم متفاوت باشد. به همین ترتیب ، آشپزخانه ها و حمام ها مستعد و شرایط مرطوب مستعد آسیب زدن به کفپوش ها هستند، که باید عامل مهمی در تصمیم گیری شما باشد.
  • توجه داشته باشید که آیا ناحیه ای که کفپوش را در آن قرار می دهید، گرمای تابشی دارد (یا خواهد داشت). برخی از کفپوش ها با هم سازگار نیستند، بنابراین این کار را در اوایل مراحل خرید اعلام کنید. همچنین، حتماً فضا را در طول روز مشاهده کنید. آیا نور مستقیم خورشید به طور فزاینده ای به آن می تابد؟ نور ماورا UV بنفش می تواند کفپوش های خاصی را کمرنگ یا تاریک کند، بنابراین به دنبال محصولات مقاوم باشید. این مورد یکی از موارد مهم در انتخاب کفپوش مناسب است.
  • انتخاب کفپوش مناسب نیازمند اندازه گیری های دقیق است. یک طراحی ساده از شکل کلی اتاق و محل قرارگیری درب و پنجره از جمله درهای ورودی، شومینه ها، توکار یا سایر سازه هایی که جریان کف را تغییر می دهند همه مواردی هستند که هنگام اندازه گیری باید به آنها توجه شود.
  • تا حدامکان سعی کنید اندازه گیری را به نصاب کفپوش بسپارید آنها در این کار حرفه ای هستند و مشکلی پیش نمی آید. با فرض پیش آمدن هر گونه مشکلی نیز شما این حق را دارید که موضوع را از طریق شرکت پیگیری کنند. شرکت های حرفه ای حتما پاسخگوی شما خواهند بود.
  • در صورتی که قصد دارید خودتان این کار را انجام دهید و حاضر به پذیرش پیامدهای ناشی از آن هستید ،برای محاسبه سطح مربع اتاق خود، طول را بر عرض ضرب کنید. اگر اتاقی با شکل نامنظم دارید ، محاسبه متراژ مربع هر یک از آنها را به مربع ها و مستطیل های کوچکتر تقسیم کنید ، سپس متراژ مربع هر منطقه را با هم جمع کنید تا کل متر مربع اتاق را به دست آورید.
  • اما کاملاً به این محاسبه اعتماد نکنید. خرید چند متر کفپوش بیشتر برای تعمیرات آینده بسیار حرکت مناسبی است. چند کارتن از محصول خود را در محلی نگه دارید که دما و رطوبت به کف کف آسیب نرساند ، مانند زیر تخت یا بالای کمد.
  • وقتی نوبت به انتخاب کفپوش مناسب برای سرویس بهداشتی می رسد، بیشتر صاحبان خانه ها به دنبال یافتن ماده ای جذاب و بادوام متناسب با سبک آنها هستند. اما یک تفاوت عمده بین کف حمام و کف اتاق های دیگر وجود دارد - سطح حمام باید ضد آب باشد. و چیدن کف مطابق با نیاز باید اولویت شماره یک باشد.
  • آب می تواند از سینک ظرفشویی خارج شود. توالت می تواند سرریز شود. حمامی که به دلیل وجود بخار زیاد، رطوبت زیادی در خود دارد می تواند مستعد خراب کردن کفپوش نامناسب باشد. بنابراین اگرچه ممکن است هدف شما طراحی یک سرویس بهداشتی زیبا باشد، اما ضد آب بودن آن باید اصلی ترین اولویت شما باشد.

بهترین کفپوش مناسب برای کف کاذب

نکته پایانی

هدف خود را تعیین کنید. دریابید که برای انتخاب کفپوش مناسب جدید رویاهای خود، از جمله مواد و نیروی کار، چه مقدار پول نیاز دارید. سپس یک تاریخ هدف تعیین کنید که تا آن زمان می خواهید این پول را جمع آوری کنید و پروژه را شروع کنید.

یک برنامه پس انداز ایجاد کنید. تنظیم یک طرح پس انداز خودکار روش خوبی برای اطمینان از این است که پولی را که برای پروژه کفپوش خود پس انداز می کنید پیش بینی کنید. یک حساب پس انداز جداگانه ایجاد کنید و بخشی از هر چک حقوقی را به طور خودکار به سمت خود هدایت کنید.

همچنین می توانید از یک برنامه پس انداز مانند استفاده کنید. این گونه نرم افزار ها هزینه شما را تجزیه و تحلیل می کند و به طور خودکار مبلغ متناسب را برای انتخاب کفپوش مناسبی که تعیین می کنید ذخیره می نمایند.

تعداد بازدید : 720 نفر
تاریخ درج : پنجشنبه 14 اسفند 1399
چه امتیازی به این مقاله می دید؟
دیدگاه خود را بنویسید
در حال ثبت اطلاعات....