قیمت و هزینه ی کف های کاذب به چه صورت است؟

پرینت

قیمت و هزینه ی کف های کاذب مانند دیگر محصولات ساختمانی به عواملی همچون برند ساخت، جنس و نوع محصول و همچنین سال و طرح تولید بستگی دارد. در بین انواع کف های کاذب برخی از انواع آن مانند کف کاذب آلومینیوم دارای قیمت بالاتری نسبت به انواع دیگر آن مانند فولادی هستند. اما این تفاوت قیمت بعلت کیفیت و ماندگاری بیشتر محصول و سختی نصب این نوع محصولات نیز هست که سعی داریم در این مطلب به برخی از آنان اشاره کنیم.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت کف کاذب

یکی از مواردی که بر روی قیمت خرید کف های کاذب تاثیرگذار است در نظر گرفتن محل اجرای پروژه و شرایط محیطی وجوی به انتخاب مشتری است. این قضیه بدینگونه است که خریدار باید تمامی جوانب محل و نوع کفپوش مورد نظر خود را باید با دقت تمام انتخاب و در نظر بگیرد تا بعد از خریداری و نصب پشیمانی حاصل نشود و در عین حال از کار نیز رضایت کامل داشته باشد.

میزان فشار وارده بر روی کف کاذب بصورت نقطه ایی وگسترده از دیگر مواردی است که باید توسط متخصصان و مشاورین فروش کف های کاذب رخ دهد تا بیش از اندازه یا کمتر از آن خریداری نشود. هر کدام از موارد ذکر شده می تواند دردسرهایی را برای خریدار به همراه داشته باشد و وی را دچار هزینه ای بیش از هزینه ی واقعی نماید.

باید به هر صورت میزان و نوع تردد بر روی کف کاذب نیز پیش بینی و محاسبه شود و بیشترین میزان ممکن در نظر گرفته شود تا در صورت رخداد آسیبی به سازه و محل کف پوش وارد نشود. بدیهی است که پیش بینی و عدم محاسبه ی دقیق این مورد می تواند خطرآفرین باشد.

در نظر گرفتن حجم تاسیسات موجود در زیر کف کاذب و موارد اجرایی مانند دستگاه های وضع شده بر روی کف کاذب باید برابر با مقاومت واقعی کف کاذب مورد نظر باشد تا آسیبی به هیچ کدام از موارد بالا نرسد. بطور مثال اگر کف کاذب نصب شده ای توانایی تحمل بار سازه را نداشته باشد ممکن است دچار تخریب و شکستگی شود.

فواید خرید آنلاین و ارتباط مستقیم با شرکت های تولید کننده

کف کاذب از آن دسته محصولاتی است که بدلیل تنوع محصول، تکنولوژی تولید، و مواد و مصالح بکار رفته در آن دارای بازه ی قیمتی بسیار وسیعی می باشد و همین امر باعث می شود تا کسانی که با سیستم کف کاذب و بحث های فنّی آن آشنایی خوبی ندارند در زمان خرید انتخاب درستی نتوانند انجام دهند.

در برخی از سایت های مربوط به شرکت های تولید کننده ی کف های کاذب شما بعنوان خریدار می توانید با اپراتور آنان در ارتباط باشید و یا سفارش خود را با توجه به محاسبه گر موجود در وبسایت آنان انجام دهید. این کار به نزدیکتر شدن قیمت واقعی کف پوش مورد نیاز کمک می کند.

اگر با سایت تولید کننده ی مورد نظر در ارتباط باشید، این حسن را دارد که در کمترین زمان ممکن بتوانید هزینه ی خود را محاسبه و عملیات خرید را به انجام رسانید. محاسبه قیمت کف با شرایط مختلف و با تفکیک مطابق با نیاز خریدار یکی از وظایفی است که مشاورین فروش بصورت آنلاین و غیر آنلاین می توانند به نحو احسن انجام دهند.

یکی از مهمترین حسن های خرید مستقیم از شرکت های تولید کننده و بخصوص به صورت آنلاین حذف دلال های موجود در بازار کف کاذب است که بعلت عدم چرخش در بازارهای بی نظارت این روزهای فروش مواد و سازه های ساختمانی، قیمت اصلی آن برای شما محاسبه و ارسال خواهد شد.

وجود برخی محاسبه گرها و مشاورین فروش باعث اطلاع از مناسب ترین قیمت در کمترین زمان می شود که این حسن را دارد تا خریدار در هر زمان و هر ساعت از شبانه روز از میزان قیمت ها باخبر باشد تا هزینه ی پروژه های کاری خود را محاسبه نماید.

یکی از منحصر به فرد ترین قابلیت های فروش آنلاین و ارتباط با اپراتور فروش، توانایی مقایسه ی قیمت انواع کف کاذب بصورت همزمان است. این ویژگی به خریدار اجازه می دهد تا مقرون به صرفه ترین گزینه ی موجود در بازار را برای پروژه ی کاری خود برگزیند. این ویژگی به الخصوص برای پیمانکاران حوزه های ساخت و ساز جزو گزینه های مناسب محسوب می شود.

جلوگیری از افزایش بی رویه قیمت کف کاذب تنها با نظارت و حذف دلال ها و خرید و سفارش های مستقیم از تولید کننده میسر است که کار علاوه بر موارد ذکر شده باعث ایجاد فضایی بهتر برای مشتریان پروپا قرص و تخفیف های عمده می شود.

ارتباط با اپراتور های فروش محصولات باعث اطمینان بیشتر و معرفی بهتر محصولات برای مصرف کننده گان می شود. اینکار در وقت و هزینه های خریدار نیز تاثیرگزار خواهد بود.

با وجود این گزینه ها، این امکان برای یک پیمانکار یا صاحب پروژه وجود دارد تا در انتخاب پروژه و نوع محصول کاربردی برای پروژه ها دقت بیشتری به خرج دهد تا بتواند بهترین انتخاب را داشته باشد. از این سو قیمت هایی که به دلار ها و نوسانات بازار وابسته هستند می توانند در تلاطم بازار بالا و پایین شوند و از سوی دیگر خریدارانی هستند که ارزش پول آنها گاها کمتر می شود.

در نتیجه برای خرید این محصولات نباید بیگدار به آب بزنند. بهمین منظور بهترین کار ارتباط با شرکت های تولید محصولات کف کاذب است تا خریدار در اسرع وقت بهترین تصمیم را گرفته و عملیاتی کند.

آنچه از این مطلب می توان نتیجه گرفت آنست که قیمت و هزینه ی اجرای یک کف کاذب وابسته به فاکتورهایی مانند نوع و تنوع محصولات و بازار و تلاطم آن است که هر چه افراد واسطه در این میان بیشتر شوند، قیمت ها فضایی تر خواهد شد. در نتیجه بهترین تصمیم ایجاد ارتباط با شرکت های تولیدی و نمایندگان فروش آنها است تا کمترین میزان ترکش تورم قیمت ها و البته جنس های پرعیب نصیب خریدار گردد.

این قبیل شرکت ها با تخصص خود و همچنین آگاهی از قیمت واقعی محصولات مختلف می توانند منبع مطمئنی در تصمیم گیری خرید کف کاذب باشند، تا افراد رضایت خاطر بیشتری کسب کنند.

تعداد بازدید : 815 نفر
تاریخ درج : شنبه 2 اسفند 1399
چه امتیازی به این مقاله می دید؟
دیدگاه خود را بنویسید
در حال ثبت اطلاعات....